Çevre duyarlılığına sahip sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek, Türkiye’de ilk kez organize edilen Festtogether festivali 28 Eylül'de Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşti.

En önemli amacı müziğin birleştirici gücünü kullanarak ekolojik bilinci yükseltmek olan, Festtogehter Sürdürülebilir Müzik Festivali, sıfır atık seviyesini yakalamak, geri dönüşümü ön plana çıkartmak, küresel ısınmayı neden olan karbon ayak izini düşürmek ve sürdürülebilirlik konusuna dikkat çekip farkındalık yaratmak hedefleri ile organize edildi. Çevre dostu müzik severlerde atık elektrikli ve elektronik eşya farkındalığını oluşturulmak için Tohum Otizm Vakfı ile birlikte yer aldığımız festivalde, festival öncesi duyuru yapıldığı üzere, festival alanında oluşturulan atık toplama e-alanımıza atık getiren katılımcıların hem geri dönüşüme hem de otizmli çocukların eğitimine destek olmaları sağlandı.

Projeye ilişkin tanıtım filmine sosyal medya hesaplarımız (instagram ve twitter : agid_yk, facebook, linkedin: agidyk)  ve youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.